“Кейіпкер келбеті” қонақтары мен көрермендері кездесуінің жақсы өтуіне қолғабыс көрсетіп, өздерінің тың идеялары, қызықты ойындары, ұшқыр ойлары және кейіпкерлерімізге арнап өлең шығарып, кештің қыза түсуіне керемет атсалысқан – театрымыздың ФАН-КЛУБ жастарына алғыс білдіреміз!

Жексенбiнiң кешiнде “Кейіпкер келбетінің”‬ қонақтары – театрдағы жұлдызды жұп, талантты әртiстер – Рахман Омар мен Ақмарал Дайрабаева. Қонақтарымызға “Мың бiр мақал” айтып, “Жүз бiр жұмбақ” жасырдық. Қызықты кездесуіміз көрермендеріміздің көкейлерінде жүрген сұрақтарына-жауап берді. 29.11.2015ж.

Ғ.Мүсірепов атындағы балалар мен жасөспірімдер театры Ақтөбе қаласына гастрольдік сапармен барады!

Біздің ұжым! Театр директоры – Қазақстан Жастар Одағы сыйлығының иегері, “Дарын” мемлекеттік сыйлығының лауреаты Сəбит Əбдіқалықов; Театр актрисасы – ҚР еңбек сіңірген артисі Лидия Кəден; Театр директорының бірінші орынбасары, Мəдениет қайраткері Талғат Есеналиев.