“Әңгіменің ашығы” ток-шоу бағдарламасы. Қарашаңыраққа – 70 жыл.

Ғабит Мүсірепов атындағы балалар және жасөсірімдер драма театрының құрылғанына биыл – 70 жыл толып отыр. “Әңгіменің ашығы” бағдарламасында осы киелі шаңырақтың шығармашылық бағыты, жетістігі мен кемшілігі хақында әңгіме өрбиді.

photo-16

photo-12

Ақпарат көзі: http://bmtv.kz/kz/telezhoabalar/bilim-zhane-gylym/gimeni-ashy-y-m-deni-tok-shouy/item/18769-gimeni-ashy-y-25-03-16

Ғ.Мүсірепов театры талантты артистер шоғырланған мықты ұжым ғана емес, талапты спортшылар жиналған ұжым екенін тағы бір дәлелдеп берді. ҚР ТҰҢҒЫШ ПРЕЗИДЕНТІ КҮНІНЕ Хабар телеарнасы “Жаңа күн” бағдарламасының арнайы ұйымдастыруымен өткен, Алматы қаласындағы өнер ордалары арасындағы Волейбол жарысында театрымыз I орын иеленгенін қуанышпен, мəртебемен мақтана жеткіземіз!

Незабытые стихи

Image Post