Елордада «Дарын» сыйлығының иегерлері марапатталды

Астанада «Дарын» мемлекеттік жастар сыйлығының иегерлері анықталды. Тындырымды тірліктерімен қоғамдағы сан-саланың дамуына үлес қосып жүрген жеңімпаздарды Дін істері және азаматтық қоғам министрі Нұрлан Ермекбаев марапаттады.
Дарын мемлекеттік сыйлығы елімізде 1993 жылдан бері тапсырылып келеді. Оның негізгі мақсаты – қоғамның әлеуметтік-экономикалық, мәдени дамуына үлес қосқан жастарды қолдау. Еңбектерін елеу. Бүгін осы мақсатта 26 азамат арнайы дипломдармен марапатталып, қаржылай сыйлықтарға ие болды.

Ақпарат көзі: http://kaznews.kaztrk.kz/society/10987-elordada-daryn-syylygynyn-iegerleri-marapattaldy.html

Құрметті театр сүйер қауым! Кербез Көкшеден келген Ш. Құсайынов атындағы Ақмола облыстық қазақ музыкалық драма театры Алматы қаласында қонақта. Театрдың гастрольдік репертуарымен таныс болыңыздар!

#ОНЛАЙН #ТИКЕТОН

«Жыл премьерасы» номинациясы бойынша  Ғабит Мүсірепов атындағы Қазақ мемлекеттік академиялық балалар мен жасөспірімдер театрының “ҚҰЛАГЕР” спектаклі ЖЕҢІСКЕ жетіп, ЛАУРЕАТ атанды.