Е.Садырбаев “Шалқар” радиосында қонақта

Театр және кино актеры – Ербол Садырбаев “Шалқар” радиосы тікелей эфирінің бүгінгі қонағы.
Сұхбатта актердің театр және кинорольдері, Ғ.Мүсірепов атындағы Қазақ мемлекеттік академиялық балалар мен жасөспірімдер театрының 70-ші мерейтойлық маусымының ашылуы, алдағы премьералар жайлы сөз қозғалды.

Ал сiзге билет жеттi ме? ;))) #АйтылмағанМахаббат_ТеатрландырылғанӘнДуманКешi#ТЮЗ#Касса#Көрермен#14.11.2015

Fashion Wearing Shirt Top and Pink Skirt

Ғ.Мүсірепов театры талантты артистер шоғырланған мықты ұжым ғана емес, талапты спортшылар жиналған ұжым екенін тағы бір дәлелдеп берді. ҚР ТҰҢҒЫШ ПРЕЗИДЕНТІ КҮНІНЕ Хабар телеарнасы “Жаңа күн” бағдарламасының арнайы ұйымдастыруымен өткен, Алматы қаласындағы өнер ордалары арасындағы Волейбол жарысында театрымыз I орын иеленгенін қуанышпен, мəртебемен мақтана жеткіземіз!