Дүйсенбі, Желтоқсан 9, 2019

БОЛАТБЕК НҰРҚАСЫМ: ӨНЕРДІ ТАҢДАҒАН СОҢ, ӨЗ ҚОЛТАҢБАҢДЫ ҚАЛДЫРУҒА МІНДЕТТІСІҢ!

Бағдарлама тақырыбы әрі композитор, әрі актер, әрі әнші – сегіз қырлы, бір сырлы дарын иесі Болатбек Нұрқасымның шығармашылық жолына арналады.

Ақпарат көзі: http://bmtv.kz/kz/telezhoabalar/etnomadeniet/sakhna-syrlary/item/18685-sakhna-syrlary-22-03-16

10 қараша күні “Кейiпкер келбетi” мейман-бұрышының қонақтарымен болған сырлы сұхбат өз дәрежесiнде өттi. Әртiстер өздерiнiң сүйiктi көрермендерiнiң қиын да, қызық сұрақтарына барынша шынайы жауап берiп, аяқ асты бiлдiрiлген өтiнiштерiн жерге тастамай, ән айт десе ән айтып, роль ойна десе, оған да саспай, барынша корермендерге әдемi, сырлы сұхбат ұсына бiлдi. Әзiлi жарасқан актерлар – бiздiң – фан-клубтың дайындаған күтпеген тапсырмасын да ойдағыдай алып шықты. Бүгiн келген барлық көрермендердiң атынан шынайы, әдемi, әсерлi сұхбаттары үшiн актерларға үлкен рахмет айтамыз! Қысылмай, еркiн өз ойларын айтып, сұрақ қойып, сұхбаттың қызықты өтуiне үлес қосқан барша көрермендерге де алғысымыз шексiз! Театрда жүздесейiк!!!

Рутковскаяның құрметіне арналды

Ғ.Мүсірепов атындағы Қазақ мемлекеттік академиялық балалар мен жасөспірімдер театрының сахна киімдерін тігетін цехына саяхат жасайық