Белгілі актер Дархан Дайырбек өмірден өтті

Қазақстанның мәдениет қайраткері, танымал актер Дархан Дайырбек дүниеден өтті. Бұл туралы продюсер Нұртас Адамбай Facebook-парақшасында жазды, – деп хабарлайды Egemen.kz

“Бүгін түнде танымал актер Дархан Дайырбек өмірден өтті. Біздің студия барлық туған-туыстары мен жақындарына қайғырып көңіл айтады. Дархан аға барлық уақытта өте көңілді жүретін, қайырымды  жан еді. Біз оның дәл сондай жарқын бейнесін есте сақтап қаламыз. Дәке, рөлдеріңіз үшін, жұмысқа, адамдарға деген қарым-қатынасыңыз үшін рахмет. Иманды болыңыз!”, деп жазды Нұртас Адамбай.

Ақпарат көзі: https://egemen.kz/article/241704-belgili-akter-darkhan-dayyrbek-omirden-otti

Театр және кино актері, режиссер Мұрат Ахманов: «Орал театрының біз үшін орны бөлек»

Азамат Сатыбалды: Өнер адамы еркін болуы керек

ЖЕТІ ҚЫРЫН АЙҚЫНДАҒАН ЕЛДІҢ КЕЛЕШЕГІ ЖАРҚЫН