Бүгінгі “Кейіпкер келбеті” бұрышының қонағы, Халықаралық театрлар фестивалінің лауреаты – Данияр Базарқұлов көрермендермен кездесіп, сауалдарына жауап берді. Бүгінгі кездесу бұрышының екінші кейіпкері – Жанар Мақашева белгілі бір себептермен қатыса алған жоқ. Барша көрермендерден кешірім өтінеміз.

Театрымыздың актрисасы, ҚР еңбек сіңірген артисі, “Құрмет” орденінің иегері – Лидия Кәден апамызды “ПАРАСАТ” орденіне ие болуымен шын жүректен құттықтаймыз!

Fashion Wearing Shirt Top and Pink Skirt

Мүсірепов театрының актеры, Қазақстанның еңбек сіңірген қайраткері Қадырғазы Қуандықов ағамыз бен театр қызметкері, керемет жан Жібек Рахатова “БРИГАДА” комедиялық телехикаясының түсірілімінде. 9-қараша күні тұсауы кесілер туындыны 31 арнадан көре аласыздар.