Дүйсенбі, Желтоқсан 9, 2019

12193586_1636698806589285_1770476906320915258_nБүгінгі ертегіні тамашалауға келген Іле ауданы бала-бақшасының тəп-тәтті балапандары. Бала-бақша ұжымы мен балақайлардың ата-аналарына шексіз ризашылығымызды білдіреміз. Театрдың бала тәрбиесінде алатын орны ерекше екенін Іле ауданынан келген көрермендеріміз тағы бір дәлелдеп берді. Қара шаңырағымыздың тәрбиелік мәні зор қойылымдары мен ұлтымыздың мәдениетін, дəстүрін бойына сіңіріп өскен балалар – болашағымыздың жарқын бейнесі!!! Бүлдіршіндеріміз аман болсын!

Актерлермен жұмыс істеген өте қызықты – Кәмшат Омарова, гримші

ГҮЛБАХРАМ БАЙБОСЫНОВА

Данияр Базарқұлов: Тұзардың кейпін кешкендіктен, «Қара шекпен» маған қатты әсер етті