12308773_1644567712469061_7330375226780620256_nБүгінгі апталық кеңесіміз ҚР ТҰҢҒЫШ ПРЕЗИДЕНТІ КҮНІНЕ арналып, Тараз қаласында өткен “Тұңғышбай Əл-Тарази Таразға шақырады” халықаралық театрлар фестивалінің жүлдегерлерін марапаттаумен жалғасты. Фестивальге Г.Хугаевтың “Қара шекпен” спектаклі қатысып, қойылымның басты рольдерін сомдайтын артистеріміз, атап айтсақ, Лидия Кəден – “Ең үздік əйел бейнесі”, Ербол Садырбаев – “Ең үздік ер адам бейнесі” номинациялары бойынша жеңіске жетті. Шын жүректен құттықтаймыз! Мүсірепов театры жасасын!

Театрымыздың режиссеры, ҚР еңбек сіңірген артисі Мұрат Ноянбайұлы Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сыйлығының лауреаты, ақын Мұқағали Мақатаевтың 85 жылдық мерей тойына арналған төс белгімен марапатталды. Құттықтаймыз!!!

Гүлбаһрам Байбосынова: “Мен егіздің сыңарымын”

АТА ЗАҢЫМ – АЙБЫНЫМ! КОНСТИТУЦИЯ КҮНІ!