12144830_1633580840234415_3606640174864164923_nҚазақстанның еңбек сіңірген қайраткері, “Дарын” мемлекеттік сыйлығының лауреаты, театрымыздың актрисасы – Әсел Мәмбетованы Т.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясының профессоры атағын алуымен шын жүректен құттықтаймыз! Еңбегіңіздің жемісін көріңіз!!!

Мүсірепов театры 70 жылдық мерейтойы аясында, қаламыздан алшақ орналасқан ауыл-аймақтардағы, елді-мекендердегі көрерменге өздерінің көшпелі қойылымдарын ұсынуды қолға алған. Осыған орай, бүгін 15.00-де Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Ұзынағаш ауылының Мəдениет үйінде С.Сматаевтың “Көгілдір такси” мелодрамасы патша көңілді көрерменге жол тартты. Рухани қазына ортасы – театрға ат басын бұрып тұрыңыз!

Ақтоты Райымқұлова Жасталап Санауовты “Құрметті спорт қызметкері” төсбелгісімен марапаттады

Ертен яғни 30 шы Караша күни сағат 9.30 -да, Абай даңғылымен Наурызбай көшесінде орналасқан спорт кешенінде, Алматы қаласының театрлары арасында волейболдан жарыс өтеді! Жанкүйер болып келем дегендерге есік ашық!!! Алға Тюз!!!!!