Алматыда Қазақстанның халық артисі Қасым Жәкібаевты еске алу кеші өтті

Кеше, 9 желтоқсанда Ғ.Мүсірепов атындағы балалар мен жасөспірімдер театрында Қазақстанның халық артисі, біртуар театр және кино актеры Қасым Жәкібаевтың туғанына 90 жыл толуына арналған еске алу кеші өтті.

Актер театр сахнасында 300-ден астам рөлдерді сомдап, 40 жуық фильмдерге түскен екен. Бұл кеште жиналған Қасым Әбікеұлының өнердегі әріптестері мен жақындары оның актерлық шеберлігі мен адамгершілік қасиеттері туралы сөз айтып, ғибратқа толы естеліктерімен бөлісті.

“Аманат” концерт-спектаклінің премьерасы өтті

Театрымыздың актрисасы, Қазақстан Жастар Одағы “Серпер” сыйлығының лауреаты – Жанар Мақашева, Əзиз Бейшеналиевтің “ИГРА НА ВЫЛЕТ” фильмінде Аида рөлін сомдауда. Фильмнің тұсаукесері 24-қараша 7 арнадан көрсетілмек.

Қазақстан Жастар Одағы “Серпер” сыйлығының лауреаттары.