“Айтылмаған махаббат” атты театрландырылған ән-думан кешіне шақырамыз!

Ғ. МҮСІРЕПОВ  АТЫНДАҒЫ  ҚАЗАҚ  МЕМЛЕКЕТТІК  АКАДЕМИЯЛЫҚ

БАЛАЛАР  МЕН  ЖАСӨСПІРІМДЕР  ТЕАТРЫ

БАСПАСӨЗ ХАБАРЛАМАСЫ

Халықаралық студенттер күніне арналған

«АЙТЫЛМАҒАН МАХАББАТ»

театрландырылған ән-думан кешіне шақырамыз!

Өтетін  орны:    Ғ. Мүсірепов атындағы Қазақ мемлекеттік академиялық балалар мен жасөспірімдер театры
Өтетін  күні: 14 қараша, 2015 жыл
Басталуы: 18.30-да
Театр – барлық өнердің басын қосып тұрған киелі шаңырақ. Сол шаңырақтың 70 жылдығы аясында «Студенттер күніне» орай  «Айтылмаған махаббат» атты  театрландырылған ән-думан кешін ұйымдастырып отырмыз.
Театр тарихы актер өмірімен өрілгенімен, көрермен көңілі мен  пейілі әрқашан да біз үшін қымбат.
Бұл кеш – театр актерларының сол, аса  қадірлі көрермендерге деген тартуы – ақ жарылып, айталмай жүрген махаббаты.
Ал, ақ махаббат айтылған жерде ойланбай, толғанбай, тебіренбей, шаттанбай, қуанбай қайтпайсыздар..!
Қайталанбас бақыт пен қайта айналмас уақыт-сахнасындағы  ғажайыпқа асығыңыздар!
Қадірлі көрермен – құрметті жастар, сіздерге деген кіршіксіз махаббатпен – Театр!

БАСПАСӨЗ БӨЛІМІ:

273-22-48

Майя 87019050575,

Гүлназ 87026011557

e-mail: teatr_musrepov@mail.ru

www.teatr-musrepov.kz

В Государственном академическом театре для детей и юношества им. Мусрепова скоро состоится премьера спектакля молодого драматурга Олжаса ЖАНАЙДАРОВА «Душа подушки»

Бүгінгі “Кейіпкер келбеті” мейман бұрышының алғашқы қонағы “Дарын” мемлекеттік сыйлығының лауреаты Айгүл Иманбаева көрермендер сырлы сұхбаттасты. 23.10.2015ж

ҒАБИТ МҮСІРЕПОВ  ТЕАТРЫНДА  «БАЗАРЫҢ ТАРҚАМАСЫН!» АТТЫ ҚОЙЫЛЫМ САХНАЛАНДЫ