Ғабит Мүсірепов атындағы театр Павлодарға гастрольдік сапармен келді

Ғабит Мүсірепов атындағы Қазақ мемлекеттік академиялық балалар мен жасөспірімдер театры 17-20 сәуір аралығында Павлодар қаласында үздік қойылымдарын қоймақ, деп хабарлайды pavlodarnews.kz тілшісі.

Жүсіпбек Аймауытов атындағы Павлодар облыстық қазақ музыка-драма театры басшысының орынбасары Дәурен Әділ алматылық қонақтар 5 қойылымын паш ететінін айтты.

– Ғабит Мүсірепов атындағы театр төрт күн бойы көрерменнің назарын аудармақ, – деді Дәурен Әділ. – Бүгін алғашқы қойылымдарын «Жусан исі» драмасымен бастауда. 17-20- сәуір аралығында «Әріптер әлеміне саяхат» танымдық ертегісін ұсынатын болады. Ал, 18 сәуірде «Ұмытыңдар оны…» трагикомедиясы, 19 сәуірде «Енелер мен келіндер» комедиясы, 20 сәуірде «Қызыл орамалды шынарым» драмасын тамашалауға болады.

Өнер ұжымын аталмыш театрдың директоры Қазақстанның еңбек сіңірген қайраткері, көрерменнің сүйікті актері Азамат Сатыбалды бастап келді.

Сондай-ақ Павлодар төрінде театр әртісі, «Серпер» жастар сыйлығының лауреаты, Естайдың ұрпағы Динара Әбікеева өнер көрсететін болады.

Ақпарат көзі: http://www.pavlodarnews.kz/index.php?id=22365

Достар! Биз ашылдык!! Ардайым сиздерге есигимиз ашык!!!! Мекен-жайы: Алматы к. мкр.Таугул-3 аныктама тел: 8(727) 385 84 93, 8702 461 88 61, 8707 561 71 71. @ai_studio.kz

Актриса болғысы келiп, театр сахнасында роль ойнауды армандап, ата-анасының қалауымен басқа салада бiлiм алып жүрген батыл көрерменнiң бүгiн бiр арманы орындалды. Сүйiктi артiстерiнiң қасында, өздерi армандаған киелi сахнада өзiн актриса ретiнде сезiнген қос аруға арнайы сый да табысталды. #АйтылмағанМахаббат — в Тюз Им.габита Мусрепова.

КЛАССИКТІҢ ХАТТАРЫ ҚАЙДА ЕКЕН?