Мүсірепов театры “Жусан иісі” драмасының премьерасына шақырады – Ғабит Мүсірепов атындағы Қазақ Мемлекеттік Академиялық балалар мен жасөспірімдер театры

Мүсірепов театры “Жусан иісі” драмасының премьерасына шақырады

07.12.2017 | БАҚ жаңалықтары ЖАҢАЛЫҚТАР | 116 рет оқылды

%d0%b1%d0%b5%d0%b7%d1%8b%d0%bc%d1%8f%d0%bd%d0%bd%d1%8b%d0%b9

Ғабит Мүсірепов атындағы Қазақ Мемлекеттік академиялық балалар мен жасөспірімдер театры барша алматылықтар мен қала қонақтарын 6 желтоқсан күні сағат 17:00-де болатын “Жусан иісі” драмасының премьерасына шақырады.

Спектакльдің қоюшы-режиссері – Жұлдызбек Жұманбай.

“АЛЫСТА ҚАЛҒАН БАЛАЛЫҚ ШАҒЫМ… ОЙЫМНАН БІР КЕТПЕЙДІ.

Қу соғыстың бесіктен беліміз шықпай жатқанда-ақ біздің жүрегімізге салған жарасы қаншама еді. Сол жараның тыртығы өмір бойы удай сыздап, жанға батып өтер-ау… Еш уақыт ұмытылмас.

Асыр салар балғын шағымызда тағдыр біздің қабырғамызға бар зілін салды.

Ауыл жақтан қоңыр салқын самал еседі. Ашқылтым иіс аңқиды. Жусанның иісі. Бәрімізге таныс иіс…”

БАҚ бөлімі

273-22- 48

87071050575