7 қараша театрымыздың актеры Əсет Есжанның туған күні! Шын жүректен құттықтаймыз! Əсет, саған мықты денсаулық, таусылмас бақыт, шығармашылық шыңдар мен биік белестер тілейміз!!! 100 жаса!

7 қараша театрымыздың актеры Əсет Есжанның туған күні!
Шын жүректен құттықтаймыз!
100 жаса!

13 қараша күні Ғабит Мүсірепов атындағы Қазақ мемлекеттік академиялық балалар мен жасөспірімдер театрында өткен Қазақстанның еңбек сіңірген қайраткері”Дарын”мемлекеттік сыйлығының иегері,керемет әнші,тамаша актриса еліміздің елеулі,халқымыздың қалаулы ерке қызы Әсел Мәмбетова ханыммен тамаша сұхбаттасу болды!!рахмет.

КЛЯТВА НА СЦЕНЕ

Театрымыздың актрисасы Анар Əділованы үшінші рет ана атануымен шын жүректен құттықтаймыз! Сәбиінің бауы берік, өмір жасы ұзақ болсын!!!