3 қараша күні театр директорының бірінші орынбасары, театр өнерінің өсіп-өркендеуіне орасан үлес қосып жүрген нағыз азамат – Есеналиев Талғат Қамқабайұлының туған күні! Шын жүректен құттықтаймыз! Əрдайым жұлдызыңыз жоғары, шығар тауыңыз биік, мерейіңіз үстем болғай!

“Алтын сақа” атты балалар спектакльдерінің фестивалі өтеді

Иә, ыстық-суығымыз әлі басылмады…Киелі ошақты тағы бір мәрте биіктеткен-таланты тасқан, өнерлі актерлар біздің…!!

Гүлбаһрам Байбосынова, актриса: Ендігі арманымның аялдамасы – келін атанып, бесік тербеткен ана болу