3 қараша күні театр директорының бірінші орынбасары, театр өнерінің өсіп-өркендеуіне орасан үлес қосып жүрген нағыз азамат – Есеналиев Талғат Қамқабайұлының туған күні! Шын жүректен құттықтаймыз! Əрдайым жұлдызыңыз жоғары, шығар тауыңыз биік, мерейіңіз үстем болғай!

Ғ.Мүсірепов атындағы балалар мен жасөспірімдер театрының тарихы

Премьера! 2 қарашадан бастап дүйсенбі мен жұма аралығында НТК арнасында «Айжан» телехикаясы. Көптен күткен махаббат хикаясы. Бүгін сағат 18-00 де. Қапы қалмаңыздар. Басты рөлдерде Дастан Оразбеков,Гүлбахрам Байбосынова, Азиз Бейшеналиев тб. #айжан

Құттықтаймыз!