23.10.2015ж. Алғашқы бастамамыздың сəтті өтуіне қызығушылық танытып, өздерінің көкейкесті сұрақтарына жауап іздеп келген Əл-Фараби атындағы ҚазҰУі мен Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университеті студенттеріне алғыс білдіреміз!!!

ТЕАТРДАН ШЕНЕУНІК КӨРДІК

Бүгін театрымыздың керемет артисі, кез келген кейіпкерінің бейнесін аса шеберлікпен сомдайтын дарынды актер – Ербол Садырбаевты жаңа жасымен шын жүректен құттықтаймыз!!! Өнердің төрінен көрінуіңізге тілектеспіз! 100 жасаңыз!

БАҚ өкілдерінің назарына!