• Teatr-musrepov.kz

Күн : Қараша 15, 2017

Қойылымдар

АЙМАҚ ТЕАТРЛАРЫНЫҢ АЙШЫҚТЫ ШАРАСЫ

АЙМАҚ ТЕАТРЛАРЫНЫҢ АЙШЫҚТЫ ШАРАСЫ Биыл С. Қожамқұлов атындағы Жезқазған қазақ музыкалы-драма театрының құрылып, шаңырақ көтергендеріне 45 жыл толады. Театр осы жылдар ішінде ұдайы өсу үстінде

Региональный фестиваль театров имени Жаната Хаджиева, заслуженного деятеля Республики Казахстан, лауреата премии «Тарлан», начнется в городе Жезказган с 8 ноября. Масштабный фестиваль проводится в рамках празднования 45-летнего юбилея казахского музыкально-драматического театра имени Серке Кожамкулова.

ҚАЗАҚ ТЕАТРЫНДА «СЕҢ» ҚОЗҒАЛДЫ

Ғ.Мүсірепов атындағы қазақ мемлекеттік академиялық жасөспірімдер мен балалар театрында қазақ әдебиетінің классигі, КСРО мемлекеттік сыйлығының лауреаты, Халық жазушысы Әбдіжәміл Нұрпейісовтің «Соңғы парыз» атты роман-дилогиясы «Сең»