13 қараша күні Ғабит Мүсірепов атындағы Қазақ мемлекеттік академиялық балалар мен жасөспірімдер театрында өткен Қазақстанның еңбек сіңірген қайраткері”Дарын”мемлекеттік сыйлығының иегері,керемет әнші,тамаша актриса еліміздің елеулі,халқымыздың қалаулы ерке қызы Әсел Мәмбетова ханыммен тамаша сұхбаттасу болды!!рахмет.

13 қараша күні  Ғабит Мүсірепов атындағы Қазақ мемлекеттік академиялық  балалар мен жасөспірімдер театрында өткен Қазақстанның еңбек сіңірген қайраткері”Дарын”мемлекеттік сыйлығының иегері,керемет әнші,тамаша актриса еліміздің елеулі,халқымыздың қалаулы ерке қызы Әсел Мәмбетова ханыммен тамаша сұхбаттасу болды!!рахмет.

АКТРИСАҒА АРНАУ

Қазақстан Жастар Одағы “Серпер” сыйлығының лауреаты – Бақыт Тушаев. Құттықтаймыз!!!

Айгүл Иманбаева: Тәуелсіздігімізді мәңгі ету үшін әр қазақтың жүрегі елім деп соғып, рухы мықты болуы керек